Nejčastější dotazy

Naneste pudr na navlhčený kartáček a můžete začít. Aplikace probíhá stejně jako u čištění zubní pastou. Doporučujeme čistit alespoň 3 minuty.

Bělení má na starosti fosforečnan vápenatý. Jedná se o známou látku, která se běžně k tomuto účelu používá. Fosforečnan vápenatý je tělu vlastní, vyskytuje se v zubech i kostech všech obratlovců a to hned v několika formách.

Hned po první aplikaci můžete zaregistrovat pocit dokonale vyčištěných zubů. Zuby budou krásně hladké a prášek zanechá v ústech svěží chuť. Bělejší zuby zaznamenáte během prvního týdne pravidelného používání.

Bělicí prášek není agresivní a není vyroben tak, aby vaše zuby poškodil. Má podobné složení jako zubní pasty. Složení je kompletně uvedeno v samostatné sekci. Pokud si nejste jistý/á, konzultujte používání tohoto výrobku s vašim zubařem nebo lékařem.

Můžeš. I korunky se časem zabarvují, bělicí pudr jim pomůže vrátit zašlý lesk.

Bělení není vhodné pro těhotné ženy, neměly by jej podstoupit děti do 12 let. Nepoužívej pásky ani v případě následujících zdravotních komplikací:

  • vředy, afty, otevřené rány v ústní dutině,
  • 2 týdny po extrakci zubů,
  • po orálním chirurgickém zákroku.

Při kontaktu přípravku TEETHY s očima postižené místo alespoň 10 minut vyplachuj proudem vlažné vody, v případě komplikací vyhledej lékařskou pomoc.