Zazářete s tónovacím korektorem V34
a bělejšími zuby!

Dosáhněte bílejšího úsměvu s naší unikátní technologií korekce barvy.

prod1-min
S technologií barvy korigujícího přípravku V34 můžete zapomenout na skvrny na zubech. V34 účinně odstraňuje skvrny a zlepšuje bělost zubů. S nejvyšší koncentrací V34 v naší nabídce si můžete být jisti, že vaše zuby budou bělejší a krásnější!
Pohodlně

V34 využívá technologii korekce barvy, aby účinně odstranil skvrny a zlepšil bělost vašich zubů bez narušení skloviny a bolesti jako při použití peroxidu.

Levně

Kvalita něco stojí. Ale s nejkoncentrovanějším tonerem V34 v naší nabídce, můžete být jisti, že vaše zuby budou bělejší a krásnější než kdy předtím.

Spolehlivě

Výsledek uvidíš okamžitě. Použijte V34 po bělení zubů, jako samostatný produkt nebo před důležitou událostí pro okamžitý bělící efekt a zářivý úsměv.

Tónovací korektor V34

Tónovací korektor V34

142 hodnocení
4.7/5

Získejte krásně bílé zuby s minimem námahy, a to i tam, kde bělení jinak selhává! S tónovacím korektorem V34 dosáhnete vysněného úsměvu jednoduše a bez bolesti, a to i po krátké době aplikace. Jeho unikátní technologie korekce barvy a neinvazivní způsob bělení umožňují dosáhnout skvělých výsledků bez zbytečné námahy. V34 je navíc vyráběn přímo v České republice s důrazem na kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

Balení obsahuje: 1x 50 ml tónovacího korektoru, aplikátor, návod k použití v českém jazyce

 899,- 
 499,-

+ doprava pouze za 69,-
Ihned k odeslání!


Kdy používat V34?

Po vybělení zubů

Pokud jste právě vybělili své zuby, V34 je pro ideální způsobe, jak zajistit dlouhodobě bělejší úsměv. Stiskněte dvakrát aplikátor a vyplachujte si ústa tonerem V34 po dobu 30 vteřin.

Každodenní použití

V34 lze použít i samostatně, a to každý den, abyste odstranili nechtěné žluté podtóny na zubech. Po vyčištění zubů naneste V34 na zuby a dvě minuty nechte působit.

Před důležitou událostí

Chystáte se na důležitou událost a chcete mít bílejší zuby? Používejte V34 dvakrát denně alespoň 48 hodin před událostí. Aplikujte vždy po vyčíštění zubů.

Slyšeli jste o fialovém šamponu? Vsadím se, že jste ho ale ještě nevyzkoušel na zubech.

Jak tónovací korektor na zuby funguje? Korekce barvy závisí na barevném spektru, kde fialová a žlutá jsou vzájemně protilehlé komplementární barvy. Aplikací fialové barvy na vaše zuby neutralizujete žluté podtóny a odstraníte je, čímž odhalíte vnímavější a jasnější odstín bílé barvy. To je skvělé, že?

Nalezli jsme dokonalý odstín fialového činidla, které neutralizuje žluté zbarvení.

Kombinace dvou vodou rozpustných barev v přípravku V34 umožňuje neutralizovat žluté zbarvení zubů a dosáhnout tak nejjasnějšího úsměvu, aniž by zanechával jakýkolé nežádoucí zbarvení.

Jste noví v bělení zubů, nebo jste již zkusili bělit zuby dříve? V34 je právě pro vás.

Pokud jste již po bělení zubů, používejte V34 k následné korekci barvy zubů. Nebo pokud začínáte svou cestu k bělejšímu úsměvu, můžete toner zařadit k vaší kúře.

Ohlasy ze sociálních sítí

Neprodáváme zajíce v pytli. Na českém trhu jsme už od roku 2017.

Ohlasy našich zákazníků

Kvalita je pro nás na prvním místě. Zajímají nás výsledky, stejně jako vás.

heureka