Dokonale bílý úsměv: Jsou bělicí pásky opravdu nejlepší možností?

Bílý úsměv je dnes společenskou i profesní nutností – a ačkoliv ze všech stran slyšíme, že na vzhledu tolik nesejde, ve skutečnosti je pro náš úspěch mnohem důležitější než kdy dřív. Zářivý chrup může rozhodnout o tom, zda se nám podaří uzavřít zakázku, a má vliv i na to, jak s námi jednají nadřízení a kolegové.

Trend bělení zubů je v posledních letech na prudkém vzestupu. Vybělování chrupu si už nedopřávají jen herecké hvězdy; do zubařských salónů a na estetické kliniky míří i manažeři, zástupci vedoucích pozic a třeba i prodavači. Upravený vzhled o nás vypovídá víc, než si myslíme. Jak mají mít klienti jistotu, že se o ně postaráte, když se nepostaráte ani o sebe?

Zubařské křeslo, nebo koupelna?

Ne každý má ale čas trávit bělením zubů polovinu dne. Profesionální péče je nákladná, kromě bělicích prostředků platíte i za ne příliš levný výkon odborníka. Do výsledné ceny se promítají i poplatky za energii, nájem prostor a platy pomocného personálu. Není proto divu, že se náklady za profesionální bělení chrupu šplhají do tisícových částek.

Odborné zákroky navíc nejsou bez rizika – dentisté často používají látky s obsahem peroxidu vodíku, který kromě bělicího efektu výrazně poškozuje zubní sklovinu.

Alternativou k pobytu v zubařském křesle jsou bělicí pásky. Jsou několikanásobně levnější, jejich aplikace nevyžaduje složité dojíždění a během jejich působení se můžete bavit i pracovat. Pásky Mr.Blanc neobsahují nebezpečný peroxid – bělicího účinku je dosaženo současným působením 7 přírodních složek.

30 minut – a máte vystaráno

Půlhodina působení bělicího gelu stačí k tomu, aby váš úsměv během 3 dnů prokoukl. Viditelné účinky se dostaví, než se nadějete, pásky po sobě navíc zanechávají svěží dech a příjemný pocit v ústech.

Vyzkoušejte je – zaručujeme vám, že rozdíl v bělosti svých zubů poznáte na první pohled.