Časté dotazy

Na tomto místě najdete ty nejčastěji kladené otázky k nákupu a IPL epilátoru.
Pokud by se stalo, že nenajdete to, co hledáte, neváhejte se na nás obrátit.

K bělení

Podle typu kúry:

 • 2týdenní kúra
  Pásky používej každý den, nebo obden (v případě citlivějších zubů např. jednou za tři dny, tohle je ale lepší konzultovat se svým zubním lékařem) a nech působit 30 minut.
 • 4týdenní kúra
  První  týden používej pásky každý den, nech je působit 30 minut. Na stejnou dobu pak aplikaci přeruš a nech své zuby odpočinout.  Po týdenní přestávce se pusť do druhé poloviny kúry. 
 • 6týdenní kúra
  Postup je stejný jako u 4týdenní kúry. 

Klidová fáze se dodržuje, aby si vaše zuby odpočinuly od pásků a také proto, aby nedošlo k podráždění dásní. I přesto, že je používání pásků naprosto bezpečné, je třeba dodržovat určitá pravidla užívání. Při dlouhodobém bělení doporučujeme týden aplikovat pásky a týden nechat zuby odpočívat.

Přepnout – obsahPři každé aplikaci stačí max. 30 minut. Je to doba, po kterou bělicí pásek odvádí svou práci. Delší doba není zapotřebí.

Pásky doporučujeme aplikovat na osušené zuby – pásek se tak lépe přilepí a neklouže. Trocha vlhkosti ale ničemu nevadí.

S pásky nikdy nespi. Hrozí nebezpečí vdechnutí! 

Pásky Teethy udělají svou práci za krátkých 30 minut, pokud ho na zubech necháš déle, nic se ti nestane, ale výsledku to nijak nepomůže.

Tohle je lepší konzultovat se svým zubním lékařem. I když pásky TEETHY:  obsahující pouze zákonem povolené množství peroxidu (a to 0,1% dovolené v EU) aplikace nijak nezvyšuje citlivost zubů po dobu používání. Pokud však máte poškozené zuby nebo dásně, doporučujeme nejdříve použití pásků zkonzultovat s vaším zubařem. A ukázat mu složení na našich stránkách, aby vám dokázal co nejlépe poradit, zdali je to konkrétně pro vás vhodné. 

Bělit můžete každý den po dobu 7 dní.

Bohužel ne, protože TEETHY: pásky musí být v přímém kontaktu s povrchem zubu. Nezbývá nic jiného, než počkat, dokud vám rovnátka sundají.

Vetšina našich zákazníků vidí zlepšení už po prvních dnech používání. Výrazně bělejší zuby budete mít alespoň po základním bělení na 14 dnů. 

O páscích teethy

TEETHY: jsou bělicí pásky na zuby, díky kterým získáte zářivý úsměv. Vaše zuby můžou být o několik odstínů bělejší. A to už za několik dní. Máme několik tisíc spokojených zákazníků a vetšina z nich si prvních výsledků všimla už během prvního týdne. 

Pásky Teethy jsou testovány a byly podroben klinickým i laboratorním testům. Pásky splňují veškeré požadavky pro prodej bělicích produktů (včetně max. povoleného 0,1% peroxidu, mimo ordinace zubních lékařů, kde je povoleno vyšší množství)  v rámci Evropské unie.

Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsahuje peroxid a glykol, tím pádem není vhodný pro osoby vykazující alergie nebo citlivost na tyto látky.

Vyvarujte se kontaktu gelu a očí a v žádném případě gel nekonzumujte.

Bělicí proces může způsobit zvýšenou citlivost zubů. Pokud dojde k vážnějšímu podráždění, přestaňte jej používat a konzultujte používání produktu s vašim zubním lékařem.

Bělicí efekt nefunguje na plomby, korunky, výplně a dostavby zubů.

Pokud máte citlivé zuby, nebo trpíte jakoukoliv nemocí zubů či dásní, konzultujte prosím používání tohoto přípravku s vaším zubním lékařem.

 • Glycerin
 • Propylene Glycol 
 • Water 
 • Cellulose Gum 
 • PVP 
 • Carbomer
 • Aroma 
 • Sodium Hydroxide 
 • Hydrogen Peroxide
 

K nákupu

Teethy lze zaplatit buďto dobírkou, nebo online platební kartou.

Při objednávce na dobírku lze platit hotově i kartou.

Příplatek za dobírku činí 49,- .

Do 1 až 2 pracovních dnů. 90% balíčků doručujeme následující pracovní den, především do krajských měst.

Objednávky expedujeme každý den v 14:00.

Doručení kurýrem GLS stojí 69,- .

Ano, pokud nebudete s Teethy spokojeni jednodušše jej vraťte a my vám vrátíme peníze. Více informací naleznete v reklamačním řádu.

Nenašli jste odpověď na své otázky?

Napište nám na info@ident-system.cz nebo Instagram, další kontaktní informace naleznete zde.